Který MacBook je pro vás nejlepší?

Výběr nového MacBooku může být náročným úkolem, především proto, že nabídka různých modelů je široká a každý z nich má své vlastní jedinečné vlastnosti. V tomto článku vám představíme různé modely MacBooků a poskytneme vám užitečné informace a doporučení, které vám pomohou vybrat ten správný MacBook pro vaše potřeby.

 


MacBook Air


MacBook Air je ideální volbou pro ty, kteří potřebují přenosný a lehký notebook. Je vybavený špičkovým Retina displejem (2018 modely a novější), dlouhou výdrží baterie a dostatečnou výkonností pro většinu každodenních úkolů. Pokud se věnujete práci s dokumenty, prohlížení webových stránek a sledování videí, MacBook Air vám poskytne vše potřebné.

 

 


MacBook Pro 13"


MacBook Pro 13" je určený pro ty, kteří vyžadují vyšší výkon a rozšířené možnosti v kompaktním přenosném balení. Je vybaven výkonným procesorem, vylepšeným, jasnějším Retina displejem a rozšířenou konektivitou (až 4 USB-C thunderbolt porty). Tyto modely jsou ideální pro grafické designéry, fotografy a profesionály, kteří pracují s náročnými aplikacemi a vyžadují vysoký výkon při multitaskování.

 

 

 


MacBook Pro 15" a 16"


Tyto MacBooky se převážně vyznačují svým vysokým výkonem. Některé modely nabízí již dedikovanou grafickou kartu, tudíž jsou tyto modely ideální pro náročné úkoly, jako je videoeditace, hraní her nebo vývoj softwaru. Pokud potřebujete maximální výkon a rozšiřitelnost, MacBook Pro 16" či 15" jsou pro vás tou správnou volbou.

 

 

 


MacBooky s čipem M1/M2


Posledním přírůstkem do rodiny MacBooků jsou modey s M1 a M2 čipem. Tyto nové čipy od Applu přináší revoluční výkon a efektivitu. Modely MacBook Pro a MacBook Air s Apple čipem nabízejí vynikající výkon, dlouhou výdrž baterie a vylepšenou grafiku. Jestliže hledáte kombinaci výkonu a energetické efektivity, tato nová generace MacBooků s M1 a M2 čipem je pro vás tou správnou volbou.